קניית אביזרי מין בחנות סקס באינטרנט והתשלום המאובטח


קניית אביזרי מין באינטרנט

קנייה בחנויות סקס באינטרנט הפכה להיות דבר נורמלי ומקובל בעולם בכלל ובשוק הישראלי בפרט. עולם אביזרי המין וצעצועי המין הולך ומתפתח עם השנים, האטרקציות הרבות והשימושים המענגים בתחום זה מושכים גברים, נשים וזוגות שרוצים לחחות חוויה מסעירה ומרגשת שתעורר את עולם המין שלהם במקומות חדשים.

למה הכי טוב לקנות באינטרנט?

דיסקרטיות, נוחות ומחירים טובים. אפשר למצוא היום מגוון אביזרי מין וצעצועים לשיפור החוויה המינית, כגון תכשירי עיסוי וסיכה, ויברטורים, מוצרים המדמים איברים אמיתיים לשימוש אישי או לשימוש זוגי, וכל אלה ניתנים לקנייה דרך האינטרנט. עידן החנויות הרגילות פחת וכאשר יש הזדמנות לשבת בבית ולבחור בדיסקרטיות מלאה את המוצר המבוקש, הרי שהלקוח מעדיף זאת. זה הרבה יותר נוח לשבת בבית ולחפש במסך המחשב את המוצרים המתאימים לכל אחד, זה הרבה יותר פרטי ודיסקרטי, במיוחד כשמדובר בתחום אישי ופרטי כמו סקס וצעצועי סקס, בנוסף, אין את החשש שיש כאשר נכנסים לחנות רגילה ואולי יכולים לראות שם מישהו מוכר מהשכונה, מישהו מהעבודה, הלימודים, חברה של האישה וכו'.

מה כדאי לקנות בפעם הראשונה

אם אתם חדשים בתחום אביזרי המין, מומלץ לבצע קנייה של מוצרי מיינסטרים, כגון ויברטור, דילדו, פלשלייט או ערכה אירוטית לשיפור החוויה המינית בחדר המיטות שלכם. אם אתם ממש לא יודעים מה מתאים לכם, נסו להמנע מהוצאה כספית גבוהה מ-250 שקלים בקנייה הראשונה. רב אביזרי המין במחירים האלה הם הפשוטים יותר, קלים לתפעול ולא "מפחידים" במיוחד.

איך קונים באינטרנט?

הדרך הטובה ביותר לקנות אביזרי מין באינטרנט, כאשר אנחנו יודעים מה אנחנו באמת רוצים לקנות ובאיזה אתר (אם יש המלצה מסוימת), היא להקיש את שם האתר בגוגל ולהמשיך משם הלאה לרכישה. אם לא יודעים מה בדיוק רוצים ואיפה קונים, הרי שהאינטרנט מאפשר את השיטוט והחיפוש האישי בו כל אחד יכול להסתכל, לראות מוצרים וצעצועי מין, לבדוק מה מתאים לו או לה, לראות את סרטוני ההדגמה, וגם להחליט ביחד מה רוצים לקנות. כמעט כל חנויות הסקס באינטרנט מאפשרות קנייה בכרטיס אשראי ללא רישום כלשהו בדו"ח הקניות של חברת האשראי שמזכיר רכישה בחנות סקס, גם זה חשוב למי שרוצה לשמור על דיסקרטיות.

אבטחת SSL  וגלישה עם HTTPS

לא הרבה יודעים זאת, אבל SSL  היא שיטת הצפנה הנפוצה ביותר בעולם שאינה מאפשר לצד שלישי לראות מה המחשב שלכם שולח אל שרת האינטרנט של האתר ממנו אנחנו קונים, מוסרים את פרטינו ואת פרטי כרטיס האשראי. היום הדפדפנים שלנו כבר יודעים לזהות אם מדובר באמת בתקשורת מוצפנת ואמורים להתריע אם יש בעיה של הצפנה – במקרה של בעיה או במקרה של ספק, פשוט אין ספק! לא לקנות במקום הזה בשום פנים באופן. ייתכן שהאתר הזה נפרץ ומתבצעת מאחוריו פעילות בלתי חוקית שתוביל אתכם להפסד פרטי כרטיס האשראי או חשבון הפייפל שלכם!

חנויות רבות אוהבות להתפאר ב"אבטחת הSSL" שלהן. האמת היא שזהו סטנדרט בינלאומי ולפי החו במדינת ישראל, כל חנות שרוצה לסלוק ולחייב לקוחות בצורה מקוונת, כולל מסירת פרטים אישיים, מחוייבת לעבוד תחת פרוטוקל אבטחה של SSL. לכן יש לשים לב, שאם במקרה שלנו, חנות סקס מספרת לכם שהקנייה בה היא מאובטחת ומראה לכם סימנים של אבטחת מידע (כמו מנעול וכל מיני אייקונים שונים) אין זה אומר שאתם נמצאים תחת אבטחה אמיתית! בדקו בדפדפן שלכם אם התקשורת שלו היא מאובטחת, אל תסתמכו על אתרים שאומרים לכם את זה.

טלפון אמיתי או קו נייד

אולי זה מיותר אבל חשוב לעורר את תשומת ליבכם גם בעניין זה. חנויות סקס רבות מרבות לפרסם מספרי טלפון ניידים או מספרים עם קידומות מוזרות ובלתי מוכרות. זה יכול להיות באמת מעשה תמים וחוקי, אך תחשבו מה יכול לקרות אם תבצע הזמנה והמוצר לא יגיע לעולם, תתקשר למספר הנייד המפורסם באתר והמספר לא זמין יותר, אין רישום, אין אזכור ואין שום זכר למפעיל החנות. כל אדם יכול בכל רגע נתון להכנס לסניף של דואר או קיוסק ולקנות קו טלפון נייד בלתי מזוהה ולעשות איתו מה שהוא רוצה, זה עולה כמה עשרות שקלים בלבד! השאלה היא: האם אתם רוצים למסור את הפרטים האישיים שלכם, פרטי הבנק או פרטי האשראי שלכם לאדם שמפרסם מספר טלפון נייד..?

בטחון מלא בקנייה בכרטיס אשראי?

מכיוון שאין באמת בטחון מלא בקנייה באינטרנט, חייבים לקחת כמה אמצעי זהירות ולפתוח היטב את העיניים. למי שחושש מחשיפת כרטיס האשראי שלו ברחבי האינטרנט, יש חברה שנקראת פייפל (PayPal) שהיא הפתרון לחשש הזה. מדובר בחברת בת של ענקית המכירות האמריקאית eBay, אשר נחשבת לבנק המקוון הגדול ביותר והמאובטח ביותר בעולם. השימוש בחשבון פייפל מאשר לכם להשאר חסויים ומבוטחים כמעט לגמרי (לא ב-100%) בעת הקניות שלכם באינטרנט. חברת פייפל מציעה דרכי התגוננות ברמה גבוהה שניתן דרכן לבצע רכישות שונות באינטרנט מבלי למסור לחנות את פרטי האשראי האמיתיים ולהיות בטוחים שהפרטים של כרטיס האשראי, הפרטים האישיים, המוצרים שנרכשו – כל אלו נשארים בגדר חסויים ב-100%. כל מה שהחנות תקבל במעמד התשלום יהיה אישור מחברת  PayPal על ביצוע התשלום וכתובתכם.

איפה כדאי להזהר

כמו בכל תחומי המסחר והקמעונאות, ישנם סוחרים "לא כשרים" שבמובן מסויים מתנהגים כמו
"חאפרים" ולא שומרי על כללי האתיקה הבסיסית מול הלקוחות, וכאשר מדובר בקנייה דיסקרטית כמו של אביזרי מין, הנקודה הזאת הופכת לרגישה שבעתיים. חייבים לדעת שחנויות סקס רבות בישראל קיימות כמסיכה בלבד לעסק בלתי חוקי המסתתר מאחורי חנות הארוטיקה, הרבה פעמים אפשר לזהות אותם בגלל שהם מנסים לפתות את המבקרים באתר להכנס לצפות בסרטים פורנוגפיים, הכרויות לצורכי סקס בלבד וכדומה. מדובר באתרי פורנוגרפיה, זנות וכיוצא בזה המסתתרים מהחוק באמצעות חנות סקס כביוכול חוקית. חשוב מאוד להזהר מעשיית עסקים עם חנויות שמעוררות חשד כזה מכיוון שאתם עלולים להכנס למלכודת בה פרטיכם האישיים עלולים להגיע לידיים בלתי מורשות, פרטי האשראי שלכם יכולים להגנב ואתם עלולים למצוא את עצמכם יום אחד עם מינוס גדול בכרטיס האשראי שלכם בלי כיסוי ובלי ביטוח.

לכן, חשוב מאוד להקפיד לקנות רק מחברות מוכרות, לרב מדובר בחנויות סקס שמזהות עצמן בצורה טובה, עם כתובת של החברה, טלפון ושם חברה המוכר על ידי רשויות המס. הקפידו להתרחק מחנויות שלא מציעות גישה לנתונים אלו בקלות ובנוחות וכאמור, מחנויות עם מספרי טלפון ניידים או מקידומות בלתי מוכרות. אם אתם חשים, אפילו לרגע אחד, שמנסים להקשות עליכם במציאת הפרטים הנ"ל, מצאו את עצמכם כמה שיותר מהר בחזרה בגוגל בחיפוש מקום אחר לקנות בו את המוצרים שלכם.

טיפ ממומחה אינטרנט ואבטחת מידע

אם התעורר אצלכם חשד, אפילו הקטן ביותר, כי אכן מדובר בחנות סקס שמאחוריה יש כוונות "לא טובות", לא חוקיות וכיוצא בזה, אחרי היציאה מהחנות דאגו גם לנקות את זכרון המטמון של הדפדפן שלכם ואת העוגיות (cookies) שהאתר שמר במחשב הזה. לא הרבה יודעים זאת, אבל הנתונים האלה ששמרו במחשב שלכם יכולים לשמש את אותם האנשים באתרים אחרים כדי לזהות אתכם ולהבין שכוונותיכם לקנייה אכן קיימות – במקרה כזה יהיה להם קל יותר לפתות אתכם לקנות ולמסור את פרטיכם האישיים ופרטי התשלום – זכרו תמיד שפעילות בלתי חוקית באינטרנט היא פעילות מתוחכמת ומספיק לדעת להזהר מכמה נקודות פשוטות כדי להשאר בטוחים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>