₪0 / 0 פריטים
  • אין מוצרים בעגלה.
0

אודותינו

חנות סקס שהמציאה את עצמה מחדש


אנו מביאים לכם את החנות למוצרי אהבה הכי טובה בישראל עם המוצרים הכי טובים והכי איכותיים. ממש חנות בוטיק של אביזרי מין. :)
אנו כאן כדי לחגוג ולקדם את המיניות ולהפוך את לקוחותינו למאושרים יותר. כמו שנאמר פעם "אנו לא ממציאים את האורגזמה – אנחנו עוזרים לכם לשפר אותה!"
לקוחותינו הם החברים שלנו ואת החברים שלנו אנחנו אוהבים לפנק. הצטרפו כבר היום למעגל הלקוחות המאושרים שלנו. אנו מבטיחים לכם שביעות רצון מלאה מהשירות ומהמוצרים המצויינים שלנו.

הרעיון של חנות סקס פמלה נולד בשנת 1998. במשך השנים הקונצפט של החנות הלך והתגבש עד למה שאפשר לראות היום. האתר הוקם לראשונה רק בשנת 2006 ובשנת 2008 הוא הוסב להיות גם חנות וירטואלית המאפשרת לקנות אביזרי מין בצורה מקוונת ומאובטחת.
החנות שאתם רואים היום, היא תוצאה של תהליך ארוך שנים של התנסות עם אלפי מוצרים, ביקור בעשרות תערוכות בכל העולם ונסיון עצום בשוק אביזרי המין בארץ ובעולם.
אנו בטוחים שלקוחותינו יישמחו לדעת שהמוצרים שהם קונים אצלנו היום, יחזיקו שנים רבות בשימוש אצלם בבית, ואנו בטוחים לחלוטין שהנסיון, האיכות והשירות המצויין שלנו, הם שיאפשרו לנו להמשיך לגדול ולהמשיך לשמח עוד אלפי לקוחות בישראל.


הפוקוס הוא על המוצרים


אנו מביאים ללקוחות שלנו את המוצרים הטובים והיפים ביותר שקיימים בשוק. הפוקוס שלנו הוא על חדשנות, מצויינות ושביעות רצון מלאה.


קנייה דיסקרטית גם בנייד


החנות שלנו היא היחידה בישראל המאפשרת לכם לגלוש בה,  להנות ממנה ולקנות בה גם ממכשירי סמארטפון בעלי מסך מגע קטן.


רעיונות מקוריים למתנה


אצלנו ניתן למצוא רעיונות ומתנות למי שאתם באמת אוהבים. פנקו אותו/ה ואת עצמכם במתנה מקורית, סקסית וחושנית…המוצרים שאתם באמת צריכים


לראשונה בישראל, חנות סקס שמאפשרת לכם לבחור מוצרים מצויינים שאתם באמת צריכים. אנחנו לא מוכרים לך סתם מוצרים, אצלנו קונים כדי להנות ולשפר את חיי המין!