₪0 / 0 פריטים
  • אין מוצרים בעגלה.
0
למה לבחור דווקא בנו?


בנינו בשבילכם את החנות הבטוחה והדיסקרטית ביותר בישראל. עם אפשרות לגלוש בה באייפון, באנדרואיד ובטאבלט אפשר להנות בגלישה וקנייה באתר בכל מקום ובכל זמן.

המון חנויות סקס וירטואליות קיימות בישראל והן מציעות למכירה אביזרי מין ממלאי וירטואלי. זאת אומרת שאתם קונים מוצר שלא בטוח תקבלו ואין שום ביטחון שיהיה לכם אל מי לפנות במקרה של תקלה במוצר או התשלום.

אצלנו אין מחירים גבוהים כי אנחנו נמנעים מקנייה בארץ אלא רק מחו"ל (למעט מוצרים שדורשים רשיון של משרד הבריאות), לכן הלקוחות שלנו יכולים להיות תמיד בטוחים שהמחיר שלנו הוא אמיתי, סביר והכי הוגן שאפשר.

אנו מקפידים שלקוחותינו יקבלו את המבחר של המוצרים הכי טובים בלבד. אנו לא מעוניינים להציג קטלוגים של מאות ואלפי מוצרים שרובם לא שווים אפילו אגורה. כל המוצרים שלנו הם טובים, איכותיים ומהנים באמת!

לדעתנו, חווית הקנייה באתר חשובה לא פחות מהמוצר והשירות שאנחנו נותנים. אנו רוצים שהגולשים באתר ירגישו טוב עם מה שהם רואים אצלנו, עם מה שהם לומדים אצלנו ועם המוצרים שהם קונים מאיתנו.

אומנם האתר שלנו חדש וחדשני, שונה מכל מה שראיתם קודם בארץ או בחו"ל, ואומנם אנחנו שומרים על קו עיצובי ועל קטלוג מוצרים אסתטי ואיכותי – אבל כל אלה לא נבנו ביום אחד… אנחנו פעילים בתחום אביזרי המין כבר שנים רבות בארץ ובחו"ל. לקוחותינו נהנים במשך שנים משירות נפלא המלווה בנסיון רב, הכרות מעמיקה של המוצרים שלנו ושירות לקוחות יוצא מן הכלל.


החנות שלנו בתל אביב

ניתן להגיע לחנות שלנו בדיזינגוף סנטר בתל אביב ולראות את הכל המוצרים שמפורסמים באתר בחנות עצמה.